Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Jeg finder aldrig rigtig den rette kvinde for tiden. Elsker virkelig anal gape hvor man ser røven godt åben. prøvede for nyligt hende her. Egentlig ok anal og ganske villig, dog måske jeg kun kneppe røven en gang og ikke det vilde gape. https://annoncelight.dk/showad/429309 Lamai var lækker anal (thai kvinde), men fik hende heller ikke rigtig åbnet. Alle de gode piger jeg har prøvet med success er inaktive eller stoppet for længst. De øvrige er på Sjælland og ikke ofte jeg kommer derovre. Er der ikke nogle brødre med kendskab til en god pige? Eller en kvinde der selv læser dette, som har lyst.
  3. Jeg har nu nogle gange kikke på din vejledning og i mine indstillinger. Første del, var rigtig indstillet. Men anden, noget af det kan jeg finde, og det er rigtig resten kan jeg slet ikke finde. Min Samsung mobiltelefon har en skade, så mon det hænger sammen, så tænker bare jeg må ud og finde en anden mobiltelefon, for det er lidt øv at ikke kan høre der kommer besked, og gå og holde øje med det hele tiden, den ringer fin. 1.000 tak for forsøget på at løse det 🙏 😊 Kærlig hilsen Coco
  4. Annoncen skifter også rundt fra aktiv til ikke aktiv. Det var ærgerligt, hende havde jeg ellers lige set set frem til. Men måske de ekstras der står heller ikke helt er til at regne med hvis det bare altid er samme tekst for alle viby pigerne som der nævnes? Tak for input gutter
  5. @Henrykt hvad synes du? En som brugger google translation og er kun 19
  6. Hun er super sød og jeg synes hun er lækker (men smag og behag), alder i slut 40érne og kunne også være ældre i 5x Der er ikke mange millimeter fedt på hende og meget små søde bryster lidt penge sulten, det er jo mange thaier men det er jo også om kemien mellem mennesker passer, som giver nydelsen
  7. Hun ser godt nok lækker ud. Håndtere hun selv kommunikation via whatsapp eller har hun en manger på ? (har hun læs kommunukation inden i mødtes)?
  8. Har været forbi Chada i Holmegård. God massage efter min smag men turde ikke spørge om jeg kunne få hj. Så er der nogen der har været forbi Chada og fået mere end bare massage? Så kunne det være det var lidt nemmere at spørge hvis man vidste at andre har fået lidt extra
  9. @lille_per har du overhovedet været i kontakt, det undrer mig meget med din visdom, at der overhovedet ikke er eneneste anmeldelse fra dig, kun øhhhhhh
  10. Tmmy begyndte at følge Minii i Odense
  11. fake fake.. fik trusler per sms... da jeg havde skrevet her... klart no go
  12. Det ser ud til at hun er gået under radaren, men der er ikke noget negativt at finde om hende og annoncen har været aktivt i 2 år og der er hellere ikke noget negativt på 180.dk Profil: Frække-Mor Profil oprettet: 06/08 2024 https://annoncelight.dk/profile/Fr%C3%A6kke-Mor https://www.180.dk/nummer/31684998
  13. Hende besluttede du dig jo for at besøge i tirsdags 😉 Du stiller næsten det samme spørgsmål hver anden dag. Sidder du bare og spiller pik, til de forslag du får?
  14. Tuk i køge https://www.charoen.dk/ Hun er en ældre lille thai 55+ vil jeg skyde på, men damen kan godt nok massere. Du skal direkte spørge efter hende, da de er 3, og de andre er ikke i hendes klasse.
  15. I dag

  16. Bare undlad at skrive noget om HJ i SMS'en. Det lærte jeg på den hårde måde, og måtte bruge arbejdstelefonen istedet og bede om 30 minutters massage 😅 Jeg tog bare alt tøjet af, lagde mig op på briksen. Fik mig en vældig god massage, også kommer spørgsmålet om happy ending.. Standard odense priser.
  17. Det er et godt bud! Hendes piercede patter ser sgu vildt dejlige store ud! 👍 hun ser meget lækker ud!
  18. Hejsa alle sammen Jeg må desværre skuffe😬❤️.. Med en ikke heeel fuld plade så kan det ikke betale sig for mig at tage turen🫣😘.. Jeg håber i få den mest fantastiske aften💯..
  19. Jeg kom ind i en lækker lejlighed. Fik et kram og blev budt velkommen. Vi fik ordnet betalende, og hun bad mig om at tage mig tøj af, og ligge mig på sengen. Så tog hun morgen kåben af og stod i et lækkert undertøj, fuck hun er lækker. Derfor gik vi på opdagelse hos hinanden først med hænderne og så med munden. Hun hvor god til at varmen mig op inden jeg fik lov at mærke hendes pik i mig, fuck det hvor lækker og totalt frækt. Og så slutte hun af med at ride mig.
  20. Sonia i Rødekro er måske et godt bud. Har ikke selv besøgt hende, men får gode anmeldelser. Begge dele er vist muligt som extras https://annoncelight.dk/showad/414773
  21. https://annoncelight.dk/showad/467891 Jeg vil gerne høre, hvem der har mødt hende og som vil fortælle om oplevelsen.
  22. Har meldt mig, håber det bliver ligeså lystigt som rygtet siger 🤩
  23. Jeg søger en pige med tungepiercing, som sutter uden gummi? Eller en med piercede patter som må spermes udover! Nogle bud
  24. Hej Tom, Du finder annoncen her: https://annoncelight.dk/showad/452410 Vi leger dog kun med mænd 🍆😍 Celine xx…

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.