Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Giver dig ret i vi har forskellige opfattelse af hvilken personer vi finder attraktive. Men hvad angår om en person er flot eller pæn, så kan vi næsten alle sammen blive enige om når en person er flot. Det samme gælder om grimme mennesker, der kan vi alle sammen godt se at personen har været mindre heldig. så det er vigtigt at skelne mellem flot. Og hvad man synes er attraktivt.
  3. Hun svarer ikke, og lidt surt , så synes jeg måske hendes krop er lidt for pumpet !
  4. Velkommen til Eroguide, unge mand, du skal nok få de råd, du efterspørger, men du skal nok lige præcisere, hvor på Sjælland du søger. Om det er i Hovedstaden, Kalundborg eller Næstved. Er det din seksuelle debut, så oplys også det. Og hvis det er tilfældet, så kan en dansk GP i slut 30'erne altså godt være en fordel, selvom du måske selv er i starten af 20'erne 🙂 Så mange oplysninger som mulig, så skal du nok få gode forslag.
  5. Russisk sugerør er ifølge en anden tråd , det vi normalt kalder spansk mellem brysterne. https://www.eroguide.dk/forum/topic/171669-russisk-suger%C3%B8r-hj%C3%A6lp/#comment-1524361
  6. På ingen måde. Det svarer til at nogen spørger hvilken bil er den flotteste, den ene vil sige en Audi, en anden ville sige en BMW, en tredje ville sige en Mercedes, osv osv. Vi har alle forskellig smag
  7. Jeg er "med forvirret", over hvad det mon kan være 😂😂
  8. Milner begyndte at følge Anny Nykøbing Falster
  9. Hvad er du forvirret over @Milner ? Det er vel et helt legit spørgsmål jeg stiller, ved du hvad det er?.....så forklar det gerne for mig!
  10. Længere oppe i tråden er der en der spørger om nøjeagtigt det samme som dig-.....og får svar!
  11. Det er meget striks med tiden. Ingen indlevelse. Hun er ikke særlig god til at skjule at det er pengene som lokker. Det bliver et pænt nej tak herfra. Vil hellere møde en anden end hende…
  12. Undskyld men jeg fik det dårligt over at læse dit opslag. Når du ved at hun tager stoffer og har psykisk sygdom og pengene går til stoffer kan jeg ikke forstå at du besøger hende igen. Dit sidste besøg vil jeg kalde groft udnyttelse og på grænsen til voldtægt. Især når du ved at hun er på stoffer og psykisk ustabil og sikkert har desperat brug for pengene.
  13. Anny skriver blandt andet sådan her i sin annoncer: "det russiske sugerør på mine bryster" Er der nogen der ved hvad det er ?
  14. Kære @Escortgirlyoung Dejligt med et godt skrevet indlæg om en tung problemstilling. Her er allerede mange gode svar i tråden her og der er jo sagt det meste. Jeg kan helt følge problemstillingen i ikke at kunne dele sine følelser, gode og dårlige oplevelser, med andre mennesker som, ikke er en del af dette lidt skyggemiljø. Det står relativt tydeligt, at du meget snart skal forholde dig til den levevej som du har valgt her. Det er nok ikke vejen frem. Med det gode lange og velskrevne indlæg her, tænker jeg, at du må have andre muligheder for at kunne tjene penge omend næppe som mange, men det lever andre jo ganske fint med også. Det fremgår ikke helt om der er et særligt behov for at tjene særligt mange penge, hvilket jo kan ændre det på en lidt kedelig måde. I min verden handler dette ikke om din mand, men at du skal stoppe op og kigge i spejlet for at se om det nu er tiden at finde ud af hvad du reelt vil med dit liv. Du har en søn/datter som forhåbentlig fylder meget i dit liv og som fortjener en mor på fuld tid og som ikke lever i et usundt forhold med tilhørende frustrationer. Om du fortsat skal holde fast i din mand skal jo være din egen beslutning, men hvis han ikke er faderen til dit barn, som skal gives "ekstra snor" lyder det som om, at det nok ikke der du skal bruge resten af dit liv. Er det fordi du har brug for en "sikkerhed" i forbindelse med dit job, er det jo oplagt at finde et andet job. Jeg har haft og har fornøjelsen af at være sammen med skønne damer i miljøet, hvor det er svært ikke at tænke tanken om, at det kunne være et fantastisk kommende forhold, hvis vedkomne stoppede i branchen. Der vil helt sikkert være en god mand, som vil kunne rumme din fortid og vil kunne være en del af et skønt troværdigt forhold med dig. Bare start med ærligheden, så har man jo selv valgt hvad med "går ind til" Aner ikke om du kan bruge det til noget, men håber alt godt for dig og at du finder din vej fremover som gør dig glad. Det er ikke sjovt at være et sted i livet hvor man ikke er glad. Kærlige tanker herfra.
  15. Du prøvede ikke blowjob med varmt og koldt vand ? Jeg er nysgerrig på at kende de specifikke vandtemperaturer og hvor på kroppen det udøses.
  16. I dag

  17. Daniel oprettede sin bruger
  18. Jeg holder meget af Tina og hele konceptet. Massagen er virkelig god og jeg kun glad for at Tina passer på sig selv, for hun er en ener i branchen. Jeg har længe haft problemer med en låst skulder og efter kun 40 min dybdegående massage kan jeg mærke en kæmpe forbedring. Det nye sted er ikke det fedeste men det kan jeg godt leve med.
  19. Besøgte hende i foråret i Karise. Massagen var ok, men sex delen var virkelig kedelig uden nogen former for indlevelse.
  20. VildMedThai begyndte at følge Escortgirlyoung
  21. Så er hun tilbage i Lem igen 👍
  22. Titommeren skrev et svar til Milner's tråd i Hyggesnak
    Man er heller ikke anonym med en helt ny smartphone, hvis man skal helt ned i detaljen. Din bil afslører i mange tilfælde hvor du kører, samtidig med din nye smartphone skifter sendemaster. Din nye smartphone og din rigtige phone skifter ofte sendemaster samtidigt, hvis du kører med dem begge to. Er du hjemme ryger din nye smartphone på dit netværk, hvis den er sat op til det. Man kan IKKE gemme sig i dag - det er i hvert fald meget svært.
  23. Hvis du virkelig ikke kan lide det du laver, så stop! hellere i dag end i morgen. Hvis din kæreste virkelig holdt af dig ville han ikke udsætte dig for det han gør.
  24. Man skal åbenbart tænke over om man har prøvet eller besøgt, men har da respekt og opføre mig ordentligt når jeg er på besøg, var bestemt ikke for at genere nogen at jeg skrev prøvet, Sorry
  25. Undskyld jeg ikke har læst hele dit opslag igennem (ADHD). Jeg tror NÆSTEN alle har dit job for pengenes skyld, der jo kan være ekstremt store. 1. Ud med ham. Kærlighed gør blind, men det skal ikke ødelægge dig. 2. Find en god fast kundekreds, som du har det godt med at være sammen med, så du forhåbentlig kommer til at kunne holde dit job ud. 3. Kan 2. ikke lade sig gøre ville jeg drosle ud, for du kan ikke holde til at være prostitueret (undskyld udtrykket) ret længe alligevel på den måde. Det ødelægger dit forhold til penge, sex og mænd. 4. Find en sød kæreste, der respekterer dig trods din fortid. Med dine formuleringer, stavemåde osv. virker du ikke helt tosset sagt på nordjysk. 5. Damn et langt indlæg. Formuler dig lidt kortere, så dit forhåbentlige nye kommende forhold ikke bliver en diskusions-klub omkring alt og intet. Det magter rigtige, handlekraftige mænd ikke😁
  26. Den viste mail er korrekt, men i linket mangler et S. Så undlade at bruge linket, og opret selv mailadressen. Har givet Anja/Hera besked 😉
  27. Ved du om hun er rejst til Thailand og eventuelt hvor I Thailand. Hun er en fantastisk pig der fortjener den stærkest respekt 🙏🏽
  28. @Bettegutten @assa abloy Jeg er helt enige i at kommunikation er vigtigt og jeg er også sikker på at jeg kunne have gjort det bedre for man bliver vel aldrig dygtig nok? Men, jeg gjorde mit bedste. Og når det er sagt, så er mine allerbedste sessioner i dette univers ikke skabt på basis af verbal kommunikation. De er skabt fordi massøren har været så empatisk og signal følsom at jeg har oplevet en sammensmeltning og en perfekt balanceret sesdion. Hvis massøren formår at opfange selv de mindste signaler og reagere på dem under sessionen så opstår der nogen gange magi. Jeg tænker også at man i tantra universet kan komme til at over kommunikere. Det fede er jo faktisk at ingen sessioner er ens fordi det sker en energi udveksling som er unik. Hvis man forsøger at sætte det på formel eller lave en drejebog så har man spændt ben for sig selv
  29. TVR 2 skrev et svar til Milner's tråd i Hyggesnak
    Ja, det er derfor jeg siger, at det afhænger af "HVOR anonym" man gerne vil være. Hvis det "bare" er for andre brugere, er en gammel smartphone fin. Ikke hvis man vil være helt anonym.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.