Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Hej alle Fik at vide at denne måske passede bedre her: Nogle der har erfaringer med hende her? https://www.escort-side.dk/New-in-town?ad-id=32160
  3. Det kan da sagtens være. Må indrømme, at jeg er helt ny her, så kan tage fejl. Beklager…
  4. Billederne er ikke helt sandfærdige, men jeg synes at hun er lækker in real life! Hun levererer altid top service, og hver gang jeg forlader hende, vil jeg gerne tilbage. Top anbefaling herfra 👍
  5. Jeg har lige besøgt Eveline i Søborg.Jeg kontaktede hende telefonisk og fik med det samme en aftale om 30 minutters besøg ,som ifølge hendes annonce på Escortside kostede 800 kr. Da jeg indfandt mig på adressen var prisen pludselig en anden Nu kostede det nemlig 1200 kr. for 30 min.Jeg skulle have vendt om i døren,men da Eveline ser meget godt og sexet ud,tænkte jeg kun med det lille hoved og spurgte om jeg kunne betale resten med mobilepay, hvilket hun først sagde ja til men derefter afslog da hun sagde at hun havde brug for kontanter . Vi aftalte så 20 min. for 900 kr , som var alt hvad jeg havde i kontanter Jeg gik derefter i bad og blev henvist til at bruge et brugt håndklæde, hvilket jeg synes er ulækkert. Owo. ville hun have 400 kr. for som jeg jo ikke havde og derfor heller ikke fik. Selve sexdelen tog kun 5 min.i cowgirl, før hun sagde change position. vi prøvede derefter at gå over til missionærstillingen hvilket ikke lykkedes da jeg fik krampe i baglårene. Så gav hun mig et hj. som var alt for hurtigt og for hårdt og jeg fik derfor ikke udløsning på de 2 min det varede. Set i bakspejlet er jeg glad for at hun ikke tog imod mobilepay da jeg føler mig snydt. Jeg kan ikke finde ud af at skrive et link, men hun er ikke svær at finde på Escortside.
  6. Dick pick begyndte at følge Eveline, Søborg
  7. Husker ikke lige nummeret men det var den tæt på friheden
  8. You2See oprettede sin bruger
  9. er der nogen af jer har smagt hende. https://nympho.dk/n34635/anita
  10. osiken begyndte at følge Anita
  11. jeg er lidt i tvivl om du mener at det eller hende der skal lægge hul til ... i tilfælde af at det er hende, så prøv at høre Simone i Ølby/køge
  12. Se hende annonce - du behøver ikke angive din alder, hvilket i praksis betyder at det ikke gør en forskel for hende. Og med de 600 reviews hun har, så tror jeg du kan være helt sikker på at du ikke vil være alderspræsident.
  13. Dem er der sådan set (mindst) to forskellige af. Der var hende den lille frække der var i nr "8" hvis du tager tværsummen, og så nr "18" igen tværsummen (sød pige, dejlig fast i kødet). Jeg har muligvis stadig kontakt til begge disse men ved ikke om de lige pt holder ferie eller er i thailand.
  14. Conscious consumerism is what should be normalized. My nail technician has my card details. If I don't cancel within 24h, she will charge me the full amount. Why do I trust her with that? Because she has her own website, overwhelmingly good reviews on an established platform, and years of documented work history. If all men went shopping for pussy the same way, suddenly scammers would need to find a real job.
  15. Threeholefan begyndte at følge Lucy-denmark
  16. I dag

  17. trek skrev et svar til NoBad6's tråd i Efterlysninger i Jylland
    Falske billeder som kan findes div. steder på nettet. Måske samme som Larisia? https://www.escort-side.dk/Larisia-GFE-NO-CONDOM?ad-id=36968 Larisia No Condom Larisia også uden kondom
  18. Var det dér lidt fra stationen, hvor en lampe lyste i vinduet, når der var fri bane?
  19. De mere falske end mit Rolex , jeg købte på stranden i Alanya …😂
  20. Klopp begyndte at følge Falske profiler.
  21. Den øverste er Onlyfans hun hedder Celine og er brasilianske
  22. Hun se så lækker og autentisk ud, er der noge der kan fortælle om deres besøg? Også om hun kysser med tungen https://escortguide.dk/annonce/76461
  23. Deja vu…. Could not agree more🥵💋🔥
  24. Bro, du skrev ordet scammer. Nu har jeg selv ikke været hos skønheden endnu, men er 110 % sikker på ægtheden.
  25. min oplevelse med hende kan jeg lige dele..!! Hun er virkelig sød ærligt og ser meget uskyldig ud hun er virkelig nem at snakke med for føler hun har meget på hjertet af sådan en ung alder jaer. Virkelig en som nyder det og hun er også virkelig stram havde en fantastisk oplevelse så helt sikkert en jeg skal ha besøg af igen virkelig sød pige pas på hende! Hun smager så godt det helt utroligt, hun er 19 år gammel og ikke misbruger overhovedet hun mangler vist nogle penge til et formål sagde hun.
  26. Jeg siger ikke at Dieve er en scammer, det tror jeg bestemt ikke at hun er, på ingen måde 🫶 Men forudbetalinger og normalisering af denne praksis er generelt problematisk og en glidebane.
  27. Og der står også man ikke må sælge seksuelle ydelser
  28. Har fået besøg af den unge pige her i eftermiddag det er ihvertfald hende på billederne
  29. I will personally vouch all of my personal belongings that Dieve is not a scam. Come on, doesn’t need Sheerlook Holmes. Look at the facts! She’s ligit 🩷
  30. Fordi HAN og ikke HUN giver servicen?
  31. Jo, jeg fik en prisliste med ekstra. Blow uden, komme på hendes krop eller ansigt. 200 hver.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.