Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. De fleste har chauffør. Du kan jo bede hende om, at blive sat af, og at chaufføren kommer tilbage, når han skal hente hende.
  3. Jeg har besøgt hende her i Odens for et års tid siden. Jeg søgte et billigt sut med slug. Hun er uengageret. Du skal ud af vagten hurtigt. Hun starter med at sutte og så gå hun turtigt over til at rive dig i banditten. Det var en ret kedelig opleelse. Hvis en piger er godt til at sutte og sluger, så kan hun være tyke eller tynd og alder en betyder heller ikke meget. Hos mig er der 3 succeskrioterier. Sussane opfylder INGNE af dem. Hun SKAL være engageret og imødekommende. Det er Susanne IKKE. Hun SKAL sutte, det får du IKKE meget af hos Susanne. Hun SKAL sluge. Det gjorde Susanne ikke 600 for at blive gokket af. Nej tak
  4. hej er på udkig efter en ung flot Kvinde der køre Escort i egen bil gider ikke have en chauffør til at vente i indkørslen, nogle forslag? 20-35 år i nord eller midt Jylland.
  5. Hejsa har gået og tænkt på hvem af alle de smukke transer vi har, har egentlig den største pik. Har været sammen med flere forskellige og der jo næsten garanti får det de skriver på deres annonce ikke passer med virkeligheden. Så lad mig hører hvem der har den største pik
  6. Hvis du trykker på det link du selv lige har citeret, kommer du videre til en masse skriveri om hende. Det er netop derfor @lille_peter lagde det link op, så kan alle følge med
  7. The old guy skrev et svar til Esbjergboy's tråd i Hyggesnak
    Jeg kom også med en positiv anmeldelse første gang, Veronica var anmeldt tidligere med forskellige meninger, men hun var mit første besøg og det var positivt. Virkelig pæn, og sød og rar. Der kom ikke noget på den, det er egentlig lige meget. Men det kan jo være svært at komme med noget negativ, du møder op det er pigen på billederne, hun er behagelig. Og der er ikke noget at sammenligne med, derfor vil den vel være positiv. Du er mand du har lige fået fi…, der skal sgu ikke så meget til for at man er glad. Første besøg er lidt grænseoverskridende, men pas på, tror jeg kunne købe en lille bil for det jeg har brugt ved hende der var mit første besøg. Bare bliv, så kan du jo skrive når den første formue er brugt.
  8. Jeg ved godt, at tråden startede med noget andet, men hvad gør hende så uønsket som besøgsveninde. Eller hvorfor vælger man I hende fra?
  9. Jeg har IKKE besøgt hende. @Frank78 har så vidt jeg ved. Spørg ham om detaljer
  10. de ka ha sg da selv fide d af, med mie oplysiger!! korrek eller
  11. 3inch skrev et svar til Esbjergboy's tråd i Hyggesnak
    Synes det ville være en skam hvis du forlod forummet, men kan sagtens forstå hvorfor du vælger som du gør.
  12. Hej. Nogle der har været forbi. Studineaal ? https://annoncelight.dk/showad/431590
  13. https://escortguide.dk/annonce/33041 Besøgte hende for et par dage siden og fik en yderst grundig og kompetent massage. Jeg kommer klart tilbage.
  14. Jogge begyndte at følge Lucky i Farum
  15. Jeg har kun fået 1/2 time til 800. Hun giver et godt BJ som ekstra. Hendes bryster er ikke ægte, men super flotte og dejlige at få rundt på kroppen i B2B
  16. Giraf skrev et svar til Esbjergboy's tråd i Hyggesnak
    Jeg synes også der bliver lagt alt for meget vægt på hvor mange indlæg man har skrevet, frem for hvad man rent faktisk skriver. Der er uendeligt mange indlæg, som handler om at man ikke bør stole på nye brugere. Det korte af det lange er, at eroguide.dk har brug for nye brugere, for at få nyt liv. Og ja, falske anmeldelser kan være et problem, men enhver kan jo vurdere troværdigheden på egen hånd.
  17. Hvad vil du skyde alderen til? Passer de 25? Hvad med hendes krop? Synes hun ser ret petite ud på de billeder hvor hun sidder på en stol og med den sorte kjole. Ligner ikke helt samme person på de billeder hun tager i spejlet?
  18. kan du sige lidt om pris og varighed? Og hvad var ellers på menuen ud over BJ/ CIM ? Tungekys ? lick pussy ?
  19. fedt ! hvad koster Candys B2B ? og varighed ? jeg er mest til 1 time. Har hun ægte bryster ? og hvad tilbyder Candy af Extra ?
  20. I dag

  21. Esbjergboy skrev en tråd i Hyggesnak
    Kære alle Jeg meldte mig ind i jeres forum efter at have fulgt med på side linjen igennem længere tid. Ideen om et sted at udveksle erfaringer er genial. Desvære har visse profiler herinde (selvfølglig meget godt ramt man bruger konge som profilnavn i narcesissemens navn) ikke andet at give sig til hele dagen andet end at mistænke nye bruger oversat til nye medlemmer er tydeligvis ikke velkomne. Jeg kan ikke se jeg nogensinde gider bruge min tid på at lave anmelder til hjælp for andre under de vil kær og lukker derfor min profil igen. Sørgeligt man nærmest at oploade billeder at sit kørekort mm for ikke at blive kaldt løgner.
  22. https://escortguide.dk/annonce/63024 Har efterhånden besøgt Bee og Candy flere gange, og hver gang er jeg blevet mødt af to søde, imødekommende og flotte kvinder. Bee giver en rigtig god massage, og Candy en lækker B2B. Stor anbefaling herfra. Jeg kan se der er kommet en ny kvinde på stedet, så hende må jeg også hellere få besøgt😉.
  23. Hendes tatoveringer leder mine tanker hen på den slags tattoos som nogle kriminelle bander påfører deres piger, for at vise hvem der "ejer " pigen. Det kan også bare være hun kan lide at være en "bad bitch" -håber på det sidste.. 🤔
  24. FoXXy-Tg begyndte at følge Sofie Luxe
  25. Natassa Glostrup hovedvejen 154 Overhovedet ikke pengene værd, Totalt tør og akavet brug jeres penge et andet sted henne hende her virker som om hun bare hellere ville stå i Netto og pushe mælk

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.