Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Masochisten: Tager du ikke med hjem og giver mig en gang tærsk? Sardisten: Nej!
  3. Borende X skrev et svar til NN 8000's tråd i Efterlysninger i Tyskland
    Af sights kan jeg anbefale en restaurant på Koberg, der hedder Schiffergesellschaft. Her er god mad og rigtig hyggelig atmosfære. Besøg også Niederegger, Breite Straße 89 – over for senatsbygningen. Det er et helt hus med marzipanprodukter. Der findes enkelte thaisteder i udkanten af byen, bl.a. i nærheden af banegården.
  4. Jeg besøgte denne lidt buttede thai https://annoncelight.dk/showad/415123 Det er hende på billederne, hun kan måske virke sådan lidt gennemsnitlig, men hold og hvor bliver hun tændt, når hun varmes lidt op Jeg fik b2b, med hj og slikkede hende, det nyder hun, tog dildo frem og hjalp til Hvis ikke det var fordi hun er et sted jeg stort set aldrig kommer, villé jeg gerne genbesøge Jeg gav 1k for en time, ingen snyd med tid
  5. "Jeg er velhavende." - Det behøver ikke være sværere end det.
  6. Skal en tur til Aalborg i morgen. Har et par timer jeg kommer til at kede mig i 😉 Nogle anbefalinger ?
  7. Tror det er Daria https://annoncelight.dk/showad/333070
  8. Se min gamle advarsel https://www.eroguide.dk/forum/topic/193217-thai-i-holstebro-advarsel/#comment-1696964 Hun er tilbage under https://annoncelight.dk/showad/451425
  9. Jeg blev også forelsket på en måde ..de to gange jeg besøgte hende ....så naturlig ...så ærlig og bare utrolig nærværende. ..
  10. @blazeplay I stedet for dit lange belærende indlæg, kunne du venligt have oplyst den unge dame, om muligheden for øverst på alle tråde, at trykke på knappen “følg dette” som netop understøtter hendes og andres ønske.
  11. “Skal du med hjem og have tæsk i kussekassen” Omkring 150 forsøg før der var en ganske køn pige der sagde “Ja, hvorfor ikke…” Succesraten er større i Jylland…
  12. Tak for din indsats Pigerne gik godt glade derfra 🤤. 7 mænd der kneppede som 14 mænd 💪👏
  13. En lille venlig påmindelse til dig . Du behøver ikke at skrive i en tråd at du følger med. De fleste bruger herinde der læser tråde inkl. trådstarteren, ved ikke hvem du er og derfor er det sådan set meget irrelevant for os om "du følger med". Du har nok set en del herinde skrive i forskellige tråde "jeg følger lige med" og normalt plejer moderator herinde at irretesætte bruger der gør det, fordi det er meget irrelevant i forhold til trådstarterens spørgsmål. Det er meget træls for os bruger herinde at scrolle igennem en tråd på flere sider, fordi der er mange unødige kommentar osv. som er fuldstændig irrelevant og det hjælper heller ikke trådstarteren. PS. hvis du vil være venlig at lade være med at svare på det jeg har skrevet herinde i tråden, da det er en påmindelse til dig og eventuelt andre der læser det. Men du kan skrive en direkte besked til mig angående det jeg lige har skrevet (hvis nødvendigt), da det ikke ødelægger tråden for trådstarteren :)
  14. I dag

  15. Yes @Den_glade_amatør den del var jeg med på, men fik ikke lige formuleret det Jeg smutter forbi dem
  16. Hun ser lækker ud. Ved nogen af jer, hvor høj hun er, og om hun er almindelig af bygning - fraset de øjensynlige fordele?
  17. Min var da jeg var i starten af 20erne ... Sad med nogle kollegaer fra et job på Cafe Ae på Nørrebro (den findes ikke længere) Stemningen er løs,god og snakken gik som den gør med alkoholiske drikke 😅 Der er en kvindelig kollega som jeg havde et godt øje til *hun havde dog kæreste på ...men altså ... hvor intet vover alligevel... sidder tæt med hende og siger så kækt: Jeg har aldrig fået en Orgasme før! ..intet andet siger jeg efter og holder øjen kontakten ..hun hvisker mig i øjet og siger ...Det får du i nat 😆 Er nødtil at sige det er det mest Corny jeg har sagt :ja undskyld for Fisse nogensinde 🙃 Men Hey den virkede 😜 Nu sidder der sikker nogle derude og undre sig om jeg fik en Orgasme? Det fortæller en Stodder aldrig selv 25 år efter, for den kan bruges endnu måske 🤔
  18. Darkshades begyndte at følge [email protected]
  19. 100% fake https://www.eroguide.dk/forum/topic/218422-nogen-erfaringer-med-dansk-smuk-kinky-i-odense-c/#comment-1792992
  20. Det er nok en god ide. At du ikke får ret meget at vide over telefon/sms, er helt normalt, også når det ikke gælder en paraftale. Det er meget nemmere, ikke mindst for thaipigerne, at forstå dig, når du står foran dem. Så ved de også, at du er reel, og de undgår at skriftlig korrespondance kan bruges mod dem, fx til at dokumentere, at de tilbyder mere end bare massage.
  21. Hej, Skal en weekend til Lübeck. Nogen anbefalinger (evt. også sights ) - både thai og andet har interesse. Søger ikke FP, men gerne HJ/BJ. Tak, NN
  22. Hej, Skal på forrretningsrejse til Milano. Nogen anbefalinger (evt. også sights ) - både thai m. mere og andet har interesse? Søger ikke FP, men gerne HJ/BJ. Tak, NN
  23. Skal forbi Aarhus næste uge. Hvad er jeres anbefalinger, hvis man søger en pige efter 16, som kan give flere omgange med god gfe ?
  24. De hjælper til med kniplen og låner håndjernene ud.
  25. Ja, hun beholder trusserne på, men er ellers meget berøringsvenlig. 😊 Jeg betalte 1100kt for 1 time med mega

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.