Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Hvor på Silkeborgvej holder Maya til? Silkeborgvej er jo ganske trafikeret, så er det muligt at parkere og i øvrigt komme lidt diskret på besøg?
  3. nancy er anmeldt. Søg på janet i brønshøj som hun “logerer hos”. Jeg har set hende og hun virkede lidt overmalet og lidt ældre end billederne giver indtryk af. Jeg var der for at besøge Janet som jeg synes er meget frækkere.
  4. Tæt på Føtex i centrum. Man kan parkere ved Føtex og gå dertil på få minutter.
  5. I 60erne var de passive. Fik bliw af en i gymnasiet. Først da jeg blev skilt i 90erne kom blow og cowboy ind i det. Dejligt.
  6. Det var nok lettere førhen , der kunne man sgu let finde en på gaden som ville med ud at køre en tur , inden man fik bilen i gear , havde de allerede pikken i munden , vil da tror at det stadigvæk er muligt
  7. Hej Blis, Nu vil jeg lave min første anmeldelse. Ja alt er relativt med afstand. Men i Detmold findes der et sted hvor man på forhånd kan se på hvilke damer der er til stede når man kommer. Servicen helt i top de gange jeg har været der. Som regel er det erfarne kvinder der ved ved hvad gamet går ud på og som virkelig tilbyder det som annoncen siger, hvilket er rart og trygt. Søg under: https://www.ladies.de/32756-detmold/sex-anzeigen og derefter under Sarah und team. Jeg har været sammen med Pola som var den bedste på stedet, hun er der desværre ikke lige nu, hun var virkelig opsat på at få dig tilfredsstillet. Men min erfaring er at alle yder rigtig god service. Håber du kan bruge det.
  8. Link 2: https://www.escort-side.dk/hola-caballeros-sex-leona?ad-id=27589
  9. Nå.. der var ingen hits på søgningen eller en efterlysning her på eroguide. Jeg syntes annoncen har ret klar men billederne viste meget lidt af hvem man kunne møde. Jeg gav det et skud og kontaktede dem. Det gik nemt og hurtigt med at få en aftale. Blev bedt om at køre til en adresse, tage et billede og så få dem præcise lokation. Den rutine kender vi godt og er helt i orden med mig når det er privat hjem. Jeg ankom. Gav pengene til manden og gik ind til konen son stod klar i noget frækt lingeri af en slags. Hun er en almindelig flot kvinde i 40erne og ydelsen er præcis som det er beskrevet. Lige på blow og sprøjt i munden. Ikke noget andet. Der må godt røres uden på hendes tøj men ikke under. Jeg var ude igen efter 10 min. Glad og tilfreds. Kan fortælle de er danske, søde og rare. Pæn lejlighed. Nem at finde. Passer det en anden gang som kommer jeg gerne igen. Linket er kun aktivt når de har annoncen på. Så pt inaktivt. https://annoncelight.dk/showad/438526
  10. Link: https://annoncelight.dk/showad/468778 Efter at have læst en anmeldelse fik jeg lyst til at besøge Leona! Lad mig starte fra begyndelsen: 1. Billedet forestiller hende sandsynligvis ikke; hun er gammel og tyk. (Den krop og alder tænder mig overhovedet ikke), og brysterne hang bare slapt ned. Jeg betalte 1000 kr. for 45 minutter, men blev smidt ud efter 17-20 minutter, fordi der stod en anden kunde ved døren. Nej, hun tilbød ikke sex; hun hældte en spand olie ud over min ryg, gned lidt med hænderne og tvang mig til at komme ved hjælp af sin hånd. En total skændsel – jeg kommer aldrig igen. Gutter, et godt råd: Der findes andre steder med gode priser og anmeldelser. Spild ikke jeres penge her.
  11. ja, håber der snart kommer en ny
  12. Jeg personligt bruger kun Durex. Bruger Durex ekstra safe har brugt dem i mange år.
  13. Det er da positivt at der er kommet liv i huset igen. Som har været velbesøgt før i tiden
  14. Det er nok fordi at det ikke er den dag hvor annoncen er opdateret. Det er jo egentlig meget logisk.
  15. I dag

  16. Har desværre også mine bange anelser på, at hun er stoppet. Er stor fan af hendes talenter og krop.
  17. Ja ved ikke hvilket party hun holder, havde fået et billede som bevis på ægthed, man må alligevel give hende lidt kredit, hun er en god hustler. Hun var ved at forklare at hun bliver 25 i dag, siger ikke det er løgn, men hun skal ligge livsstilen om, for tiden er for hård ved hende. måske født i et skudår. Til gengæld så brugte jeg rigtig lang tid, så kunne hun have det for det. you come quick, no im slow, der så hun lidt skuffet ud. Har faktisk kun været heldig ind til videre og ramt rigtig, så nu bliver det den faste søndag, hun er kommet tilbage efter noget tids fravær.
  18. Elsker at debattere her, dagens spørgsmål: Hvem synes du er den bedste til analsex på Sjælland? (Modtager, ikke giver).
  19. Profil: Dansktantramassage Profil oprettet: 16/10 2026 https://annoncelight.dk/profile/Dansktantramassage https://www.180.dk/nummer/52671895
  20. Jeg synes at de sidste kondomer jeg har købt på apoteket (Apotekets plan kondomer, indpakket i laksefarvet/lyserød folie) lugter. Det kan ikke være særligt rart at få i munden. Hvad bruger i andre? Jeg har læst om at nogen medbringer deres egne SKYN kondomer, er der noget særligt ved dem ? Kan man få kondomer der ikke lugter af gummi? Hvilke kondomer bruger i? Hilsen Mig
  21. Beklager det sene svar @enjoyvinter, men ja - jeg har besøgt Mimi. Naturlig behåret, tilbyder det samme som øvrige i sidebygningen til det gule hus, men sødere og mere serviceminded. Man bør ikke opsøge dette sted for den gode massage. Mener å ha skrevet et svar i en tidligere efterlysning med samme annoncenummer
  22. Mere: (Reel) https://www.facebook.com/stories/100341428804666/UzpfSVNDOjI5NDI5NDQ0Njg2NjQwMTMy/?view_single=1 https://www.instagram.com/stories/arollo_boots/4013662762475013791/ https://www.instagram.com/lady.hera2026/
  23. Man støder ind i de mærkværdigste steder, når man er på Facebook og Google. Måske en ide, hvis I en dag befinder jer i Bukarest? THE PIT Calea Victoriei 12C 030026 București, Rumænien https://www.the-pit.ro/ thepitvictoriei https://www.instagram.com/thepitvictoriei?fbclid=IwY2xjawVH7spleHRuA2FlbQIxMABwZG9mAWJyaWQRMXFuY1FXdDFLMURQQlVFdXFzcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwODkyAAEebmyZ4U3h9kherr1NL3hx5rAeLT0C4KeddGBN1Q2vgzAXQoWq6s6CWTxnkb0_aem_zjbjm9OIDkwBcY3UyvQDOQ THE PIT https://www.facebook.com/thepitvictoriei På Google maps https://www.google.com/maps/place/THE+PIT/@44.432536,26.0951079,1112m/data=!3m1!1e3!4m15!1m8!3m7!1s0x40b1ff405cf912fd:0xfdb0040a24c275f2!2sCalea+Victoriei+12C,+030167+Bucure%C8%99ti,+Rum%C3%A6nien!3b1!8m2!3d44.4325322!4d26.0976828!16s%2Fg%2F11bw3xp2d5!3m5!1s0x40b1ffa9f1da7b9d:0xd83827a1cfb89f9a!8m2!3d44.4325322!4d26.0976828!16s%2Fg%2F11z71nx8_3?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MTAxOS4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D Venlig hilsen Rejsenetværk

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.